O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.

Dla Firmy


WARSZTATY UWAŻNY KIEROWCA

Oferujemy aktywne warsztaty poświęcone umiejętności koncentracji uwagi za kierownicą oraz ćwiczeniu odporności na dystraktory.

POZNAJ SZCZEGÓŁY


WARSZTATY SPOKOJNY KIEROWCA

Zapraszamy do skorzystania z warsztatów dotyczących relacji na drodze, radzenia sobie ze stresem oraz agresją innych kierowców.

POZNAJ SZCZEGÓŁY


WARSZTATY AKTYWNY KIEROWCA

Proponujemy, bogate w ćwiczenia fizyczne i praktyczne wskazówki, warsztaty dotyczące zmęczenia oraz rytmu dobowego kierowców.

POZNAJ SZCZEGÓŁY


WSPARCIE ZMIANY

Oferujemy konsultacje i warsztaty wspierające wdrożenie zmian we flocie – zakazu rozmawiania przez telefon lub telematyki.

POZNAJ SZCZEGÓŁY

Nasi Klienci
Jak możemy pomóc?

Oferujemy szkolenia psychologiczne dla kierowców samochodów służbowych oraz wsparcie menedżerów w zarządzaniu flotą samochodową.Opinie klientów i uczestników

 • Działania obejmowały prowadzenie warsztatów mających dać wskazówki, jakie trudności organizacyjne i wyzwania w sferze mentalnej naszych pracowników czekają firmę po wprowadzeniu zakazu prowadzenia rozmów telefonicznych podczas jazdy samochodem. Współpraca z Fundacją ZenDriving przebiegła pomyślnie, sprawnie i efektywnie.


  Cargill
 • Warsztaty przeprowadzone z ramienia Fundacji przez Annę Kwiecień zostały przeprowadzone kompleksowo, z użyciem nowoczesnych technik realizacji. Realizacja wspólnego projektu przebiegała bez zakłóceń, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem ze strony Fundacji. Rekomendujemy Fundację ZenDriving jako godnego polecenia partnera biznesowego.


  Discovery Polska
 • Możemy śmiało zarekomendować Fundację ZenDriving. Jej przedstawiciele są zawsze doskonale przygotowani, posiadają olbrzymią wiedzę. Teksty są merytoryczne, bezbłędne, uwzględniające wiele ciekawych aspektów. Wystąpienia skłaniają do dyskusji, co z punktu widzenia organizatora eventów jest bardzo ważne. Dzięki tym działaniom propagowane są zachowania, którymi powinien odznaczać się każdy kierowca, szczególnie flotowy.


  Eurologistics
 • Warsztaty psychologiczne prowadzone przez trenerów Fundacji ZenDriving stały na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym oraz spotkały się z dużym zainteresowaniem uczestniczących w nich kierowców.


  Szkoła Bezpiecznej Jazdy Renault
 • Szkolenia prowadzone przez Fundację ZenDriving, zarówno prelekcje teoretyczne, jak i warsztaty praktyczne zawsze stały na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym; wiedza była przekazywana w przystępny i zrozumiały sposób, zakres szkoleń był indywidualnie dostosowywany do potrzeb konkretnego klienta lub projektu. Z pełną świadomością polecam korzystanie z usług Fundacji ZenDriving jako podmiotu o bardzo wysokim poziomie profesjonalizmu.


  GortBusiness
 • Warsztaty ZenDriving są super i pomagają poznać samego siebie.


  Uczestnik warsztatów flotowych
 • Nawiązaliśmy dobre relacje z prowadzącą i wiemy już więcej o uważności, a także konsekwencjach rozpraszania się będąc za kółkiem. Wykład zawierał interakcje z odbiorcami, takie jak filmiki udowadniające jak bardzo nasza uwaga spada, gdy zajmujemy się innymi rzeczami. Takie przykłady mają swoją moc perswazji.


  Agencja eventowa
 • Bardzo dobre omówienie problemów – takie warsztaty powinny odbywać się dużo częściej.


  Uczestnik warsztatów flotowych
 • Warsztaty psychologiczne dla kierowców zawsze realizowane są w sposób profesjonalny i angażujący uczestników. Trenerki nawiązują dobry kontakt z grupą i stosują ciekawe narzędzia szkoleniowe. Uczestnicy wysoko oceniają warsztaty w ankietach. Ponadto zespół Fundacji jest bardzo zaangażowany w kwestie związane z bezpieczeństwem drogowym i psychologią kierowcy, w szczególności – koncentracją za kierownicą i prewencją agresji drogowej.


  GOS Akademia Bezpiecznej Jazdy
 • Zupełnie nowy aspekt i bardzo przydatne ćwiczenia.


  Uczestnik warsztatów flotowych
 • Fundacja ZenDriving od 2014 roku jest zaangażowanym członkiem wspierającym Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego. Fundacja  jest obecnie jedną z najbardziej aktywnych organizacji pozarządowych działających na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego w kraju.


  Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego
 • Bardzo ciekawe prowadzenie i duża różnorodność zagadnień i ćwiczeń.


  Uczestnik warsztatów flotowych
 • Fundacja ZenDriving zawsze prezentowała najwyższy poziom merytoryczny i wyjątkową atencję dla uczestników.


  Uczestnik eventu