O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.

Narzędzia online
20 mar 2020

Narzędzia online

Drodzy Klienci,

w związku ze stanem najpierw zagrożenia epidemiologicznego, a teraz – epidemii, zawiesiliśmy stacjonarne warsztaty i szkolenia prowadzone w Państwa organizacjach.

Pracujemy nad tym, aby jak najszybciej wdrożyć dla Państwa rozwiązania edukacyjne online. Jeżeli potrzebują Państwo webinarów lub e-learningu poświęconego bezpieczeństwu Państwa floty oraz uważności za kierownicą i w organizacji, serdecznie prosimy o kontakt mailowy: fundacja@zendriving.pl.