O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.

Kobieca Flota 2018
29 sty 2018

Kobieca Flota 2018

Fundacja ZenDriving jest partnerem wydarzenia Kobieca Flota 2018, które odbędzie się w dniach 7-8 marca 2018 r. w Zamku Ryn. Szkolenie w całości poświęcone jest codziennym problemom kobiet zarządzających firmowymi pojazdami. Skupiamy się na znajdywaniu rozwiązań i udzielaniu praktycznych porad, które można wdrożyć bezpośrednio po zakończeniu spotkania.

Podczas Szkolenia dowiesz się:

  • Jak z sukcesem zarządzać zespołem i moderować jego rozwój zawodowy. Nauczysz się technik skutecznej komunikacji, zarządzania małymi i średnimi grupami projektowymi oraz koordynacji pracy swoich podwładnych. Dzięki zdobytej wiedzy szybciej i lepiej będziesz realizować obowiązki menadżerskie.
  • Jak zbudować własne imperium oraz panować nad stresem i eksponowaną pozycją w przedsiębiorstwie.
  • Jak kreować siebie jako menadżera sprawnego i kompetentnego, w oparciu o zgromadzony kapitał wiedzy. Poznasz metody lepszego wykorzystywania swojej wiedzy i doświadczenia zawodowego, aby mieć lepszą pozycję negocjacyjną i lepiej realizować zamierzone cele zawodowe.
  • Jak rywalizować na wyższych szczeblach menadżerskich i wyraźnie akcentować swoje osiągnięcia. Nauczymy Cię, jak być bardziej pewną siebie i korzystać z posiadanych atutów.
  • Jak budować swój autorytet w przedsiębiorstwie w oparciu o pojęcie marki osobistej. Krok po kroku zbudujemy listę, która zawierać będzie kolejne kroki Twojego rozwoju osobistego jako menadżerki, zarządcy floty i skutecznej kobiety biznesu.

Kobieca Flota to także:

Kobieta marką biznesu, czyli personal branding premium dla wymagających. Krok po kroku wskażemy jak zbudować swoją markę osobistą w firmie i w parciu o ten proces wyróżniać się na tle pozostałych pracowników. Dzięki zdobytej wiedzy skutecznie będziesz nawigować ścieżkę rozwoju zawodowego.

Swoją wiedzą, praktycznymi wskazówkami, precyzyjnymi wytycznymi i inspirującymi historiami podzielą się kobiety sukcesu.

Spotkanie odbędzie się w Hotel Zamek Ryn****, zamku z wielowiekową tradycją. To miejsce, w którym bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu. Ten unikatowy luksusowy obiekt to harmonia odrestaurowanego XIV-wiecznego Zamku Krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich, jakich goście nie odnajdą w żadnym innym miejscu w Polsce.

Dla przyjaciółek Fundacji ZenDriving promocja – 500,00 zł netto po wpisaniu w formularzu (w polu „uwagi”):
„UWAŻNY KIEROWCA”.

Zapisz się