O fundacji
Fundacja ZenDriving została założona w kwietniu 2013 roku. Stowarzyszona w prestiżowym Partnerstwie dla Bezpieczeństwa Drogowego Fundacja ZenDriving aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego i jest w Polsce pionierem szkoleń dla kierowców opartych na neuropsychologii, psychologii transportu i metodzie mindfulness, która odnosi sukcesy m.in. w sporcie i biznesie. Misją Fundacji jest poprawa bezpieczeństwa drogowego poprzez edukację kierowców oraz uświadamianie ich, że koncentracja za kierownicą to nie tylko ręce wolne od telefonu, ale przede wszystkim głowa wolna od nurtujących myśli. Wszystkie szkolenia oparte są na wynikach badań naukowych.

„W 6 tygodni dookoła głowy” otwarty dla wszystkich
20 mar 2020

„W 6 tygodni dookoła głowy” otwarty dla wszystkich

W tym trudnym czasie zmian i niewiadomych podjęliśmy decyzję o nieodpłatnym udostępnieniu naszego 6-tygodniowego treningu uważności, który może być teraz potrzebny bardziej niż kiedykolwiek… Zapraszamy wszystkich młodych ludzi (trening został zaprojektowany dla młodzieży w wieku 17-19 lat) do treningu „W 6 tygodni dookoła głowy”. Dzięki codziennym ćwiczeniom dowiesz się:

  • jak osiągnąć spokój umysłu nawet w trudnych okolicznościach,
  • jak ćwiczyć postawę wdzięczności, akceptacji i życzliwości oraz
  • jak znaleźć oparcie w relacjach z innymi ludźmi.

Trening może pomóc Ci także ograniczyć FOMO – ciągłe przymusowe poszukiwanie nowych informacji, uniemożliwiające skupienie na innych działaniach.

Pobierz z AppStore Pobierz z GooglePlay Nowy regulamin

Prosimy Was o informację, jeśli potrzebujecie dodatkowego wsparcia psychologicznego online: fundacja@zendriving.pl.